Regioner


Fag- og interessegrupper


Tillitsvalgte

Tillitsvalgte

Kontaktpersoner

Kontaktpersoner

Vulvalidelser, Kronisk underlivs- og bekkensmerte

Her finner du fysioterapeut med spesialkompetanse innen aktuelle område. Listen er ordnet alfabetisk eller fylke og dernest etter etternavn på fysioterapeut


VIKEN:

Anne Sophie MacLeod

Bærumsterapeutene

Lysaker Torg 2, 3 etg, 1327 Lysaker

Tel: 93895389

www.bærumsterapeutene.no

E-post: anne.sophie@baerumsterapeutene.no

Ingeborg H Brækken

Kolbotn Fysikalske Institutt

Kolbotnveien 10, 1410 Kolbotn 

Tlf: 90 94 35 23, www.kolbotnfysikalske.no

Mail: ingeborg.h.braekken@vikenfiber.no

Kari Johanne Teslo-Andersen

Spina Fysioterapi og Manuellterapi DA

Kvernberggata 5, 3510 Hønefoss

kjteslo@live.no

tlf 32121213 / 92085634

Merete Kolberg Tennfjord

SandvikaAktiv Kiropraktikk & Fysiote

rapi

Engervannsveien 29, 1337 Sandvika

www.sandvikaaktiv.no,Tlf: 98 66 34 31

Mail: merete.kolberg@gmail.com

Kjersti Friisø Fimreite

Bekken og Barn Kiropraktorklinikk avd. Stabekk 

Ringsveien 3, 1368 Stabekk

Tlf: 67 59 01 00 / 932 17 333

Mail: kjersti.fimreite@gmail.com

Tove Villumstad

Kolbotn Fysikalske institutt

Kolbotnveien 10, 1410 Kolbotn

Tel: 99350508, Web: www.kolbotnfysikalske.no

E-post: villumstad@hotmail.com

Kjersti Friisø Fimreite

Bekken og Barn avd. Bærum

Ringveien 3, 1368 Bærum

Tlf: 93217333, Mail: kjersti.fimreite@gmail.com

Line Wittersø

Femelle Fysioterapi AS

Søndre vei 115, 1397 Nesøya

Asker

Tlf: 99459092

Mail: femelle.fysio@gmail.com

Nettside: www.femellefysio.no

 

HORDALAND:

Gry Øystese Stormoen

Wergeland Fysioterapi

Fageråsveien 2, 5067 Bergen

Tlf: 55 27 41 10

Marte Sverdrup

Nemus Nesttun og Nemus Arna

Nesttunveien 109, 5221 Nesttun / Indre Arnavegen 177, 5261 Indre Arna

Tlf: 46 67 90 53

Gro Elisabeth Togstad 

Wergeland Fysioterapi

Fageråsveien 2 5065 Bergen

Tlf: 55 27 41 10

grotog@online.no

Kari Straume Haugland

Torgalmenning 7, 5015 Bergen

Tlf. 55 31 49 06

kshau@broadpark.no

Kjersti Hatlebrekke

Torgalmenning 7

5014 Bergen

Tlf: 55 55 34 80/ 55 55 34 90

MØRE OG ROMSDAL:

Kristin Evjen

Notensgata 9, 6002 Ålesund (besøksadresse)

Fjellgata 38, 6003 Ålesund (postadresse)

Tlf: 932 12 366, kristin.evjen@hotmail.com

www.kristinevjen.no

 

OSLO

Jenny Toftner

Storo og Nydalen Mensendieck Fysioterapi AS

Vitaminveien 6, 0485 Oslo

Tlf: 22 22 08 50

Mail: storo@mensendieck-fysioterapi.no

 

Ingrid Næss

Storo og Nydalen Mensendieck Fysioterapi AS

Vitaminveien 6, 0485 Oslo

Tlf: 22 22 08 50

Mail: storo@mensendieck-fysioterapi.no

 

SØR TRØNDELAG:

Clara Karoliussen

Trondheim Fysikalske Institutt

Carl Johans gate 3, 7010 Trondheim

Tlf: 73 80 99 99 / 47 28 08 02

epost: post@tfi.no, clara_karoliussen@hotmail.com

Mail: www.tfi.no

Simone Anzjøn Holbø

House of Femme

Anton Grevskottsvei 2, 7031 Trondheim

epost: simone@houseoffemme.no

Tlf: 73 91 21 00

 

Clara Karoliussen

St. Olavs Hospital HF

Universitetssykehuset i Trondheim

Tlf: 72 57 12 38

clara.karoliussen@stolav.no

 

Mona Rygvold

House of Femme

Anton Grevskottsvei 2, 7031 Trondheim

epost: simone@houseoffemme.no

Tlf: 73 91 21 00

 

Signe Nilssen Stafne

St. Olavs Hospital HF

Universitetssykehuset i Trondheim

Tlf: 72 57 41 97

signe.nilssen.stafne@stolav.no

 

Mari Overgård

St. Olavs Hospital HF

Universitetssykehuset i Trondheim

Tlf: 72 82 52 77

mari.overgard@stolav.no

 

Eva Hoddø

Eva Fysioterapi

Jerpeveien 11, 3269 Larvik

Tlf: 91 59 71 64

Mail: post@evafysioterapi.no

 

 

TELEMARK

 

Kristin Fure Mæhlum

Fysio Form Klinikken

Nyhusvn 6A, 3726 Skien

Tlf: 995 75 441

 

 

ØSTFOLD

Linda Sørby

MSK klinikken

Farmannsgate 2, 1607 Fredriksstad

Tlf: 90 61 54 78

Regioner


Fag- og interessegrupper


Tillitsvalgte

Tillitsvalgte

Kontaktpersoner

Kontaktpersoner